WSPÓŁPRACA

Agata Kornacka

Jest hiszpańską duszą CocoCaribe, odpowiedzialną za stronę tłumaczeniową i glottodydaktyczną. Zajmuje się wszystkim, co dotyczy tego pięknego języka, który w XV wieku z kontynentalnej Hiszpanii dotarł aż na Karaiby, dając początek intrygującej historii oraz niesamowitej różnorodności wysp. Prywatnie interesuje się tańcem i poezją. Jedno i drugie pozwala jej wyrazić siebie. Lubi podróże i dobrą literaturę. Czyta, gdy podróżuje oraz podróżuje, gdy czyta. Przez bliskich postrzegana jako niezwykle uparta. Jej motto brzmi: „Idź za marzeniem i znowu idź za marzeniem. I tak dalej, aż do końca”. Kocha to, co robi.

Więcej

Ciało i Zdrowo

Ciało i Zdrowo tworzą Ania i Natalka – dietetyczki z wykształcenia i zamiłowania. Poprzez edukację i świadome odżywianie chcą zarazić wszystkich zdrowym stylem życia. Na co dzień prowadzą wykłady i warsztaty, a także udzielają porad, które są dostosowane do osobistych potrzeb. Razem z Coco Caribe odkrywają prozdrowotne właściwości kuchni karaibskiej.

Więcej

SHABLON

SHABLON to Karla i Ania, pasjonatki designu i projektowania, którym zamarzyło się być freelancerami i kultywować uwielbiany przez nie slow life. Wtedy pomyślały: Hej, a może założymy własną firmę? W sumie dlaczego nie? We dwójkę zawsze raźniej! I tak właśnie spełnia się ich marzenie.

Pracują z małymi i średnimi firmami, ludźmi z pasją, którzy prowadzą swój własny biznes, chcą dzielić się swoją wiedzą i są otwarci na nowe możliwości. Dzięki tym zasadom trafiły na Coco Caribe. A to z kolei zaowocowało nowym zainteresowaniem SHABLONu – web designem.

Więcej

COCO KONTAKT

“Coco Caribe” ul. Bartoszka 5 lok 23, 00-710 Warszawa, biuro@cococaribe.pl

Imię
Email
Wiadomość

Yay! Message sent.
Error! Please validate your fields.