SHABLON

SHABLON to Karla i Ania, pasjonatki designu i projektowania, którym zamarzyło się być freelancerami i kultywować uwielbiany przez nie slow life. Wtedy pomyślały: Hej, a może założymy własną firmę? W sumie dlaczego nie? We dwójkę zawsze raźniej! I tak właśnie spełnia się ich marzenie.

Pracują z małymi i średnimi firmami, ludźmi z pasją, którzy prowadzą swój własny biznes, chcą dzielić się swoją wiedzą i są otwarci na nowe możliwości. Dzięki tym zasadom trafiły na Coco Caribe. A to z kolei zaowocowało nowym zainteresowaniem SHABLONu – web designem.

SHABLON specjalizuje się w projektowaniu systemów identyfikacji wizualnej marek nowych na rynku oraz rebrandingu istniejących już firm, które rozumieją potrzebę udoskonalania swojego wizerunku. Tworzymy logotypy, wizytówki, papiery firmowe oraz całą gamę firmowych materiałów biurowych, jak np. spersonaliazowane koperty, opakowania CD czy teczki i zeszyty. Tworzy także reklamowe projekty graficzne i przygotowuje je do druku lub publikacji online. W ramach projektów wykonuje ulotki, plakaty i banery internetowe w każdym rozmiarze i stylu. Projektuje również estetyczne, atrakcyjne graficznie prezentacje (na bazie MS Office oraz iWork) oraz infografiki.